[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » День агронома » М'ясорубка
М'ясорубка
HzBoyДата: Понедельник, 18.03.2024, 20:43 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 90
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Я ось думаю купити собі електричну м'ясорубку для приготування домашньої ковбаси і фаршів, але не знаю, на що варто звертати увагу при виборі. Які характеристики важливі? І як правильно доглядати за м'ясорубкою, щоб вона служила довго?
 
antp111Дата: Понедельник, 18.03.2024, 20:46 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
При виборі зверніть увагу на потужність двигуна – чим вона вища, тим краще. Також важлива наявність різних насадок для подрібнення м'яса різного ступеня товщини. Щодо догляду, після кожного використання не забувайте ретельно очищати всі деталі м'ясорубки.
 
fornodguestДата: Понедельник, 18.03.2024, 20:47 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Важливо також звернути увагу на якість матеріалів виготовлення та надійність конструкції. Добре, якщо корпус та деталі виготовлені з нержавіючої сталі, це забезпечить тривалий термін служби м'ясорубки. Також не забувайте регулярно перевіряти та підтягувати кріплення, щоб уникнути появи люфтів та пошкоджень.
 
misterbicipsДата: Понедельник, 18.03.2024, 20:55 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз дуже великий вибір електричних м'ясорубок https://allo.ua/ua/products/masorubki/  Я, наприклад, нещодавно купив собі м'ясорубку Bosch. Вона має потужність 1600 Вт, що забезпечує високу продуктивність та досить якісне подрібнення м'яса. Крім того, в комплекті йдуть декілька насадок різної товщини, що дозволяє вибрати підходящу для різних видів приготування страв. Корпус та деталі м'ясорубки виконані з нержавіючої сталі, що робить її надійною та міцною. Після кожного використання я ретельно очищаю м'ясорубку від залишків продуктів та мию її. Коли вона висохне, я збираю її на ставлю на місце.

Прикрепления: 3113192.jpg (6.6 Kb)
 
igomak07Дата: Среда, 20.03.2024, 13:18 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Сейчас для многих эти вопросы стали очень актуальными
 
Форум агрономов » АгроФорум » День агронома » М'ясорубка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: