[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Чи можна вилікувати міопію?
misterbicipsДата: Четверг, 21.03.2024, 16:33 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Чи можна вилікувати міопію? Якщо вірити рекламі, то існують різні методи та процедури, що обіцяють повне відновлення зору. Однак, чи справді це можливо? Мій лікар говорить, що міопію можна лікувати, але не повністю. Він розповів про методи контролю зростання міопії та профілактики ускладнень, але чи існують ефективні методи повного вилікування?
 
antp111Дата: Четверг, 21.03.2024, 16:35 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Існують народні методи лікування міопії, про які можна почути від бабусь та дідусів. Одним з них є використання масажу для очей, а також спеціальних вправ для покращення зору. Деякі також радять використовувати трави та рослинні відвари для зміцнення зору. Хоча ці методи можуть допомогти покращити зір, важливо пам'ятати, що вони не заміняють професійного медичного лікування.
 
fornodguestДата: Четверг, 21.03.2024, 16:36 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Міопія - це розповсюджене офтальмологічне захворювання, яке характеризується погіршенням зору на віддалені об'єкти. Лікарі вважають, що міопію не можна повністю вилікувати, але можна контролювати її розвиток та уникати ускладнень. Профілактика включає в себе правильне харчування, здоровий спосіб життя та регулярні відвідування офтальмолога.
 
HzBoyДата: Четверг, 21.03.2024, 16:46 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 95
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Зважаючи на те, що міопія - це проблема, яка часто не може бути повністю вилікувана медикаментозними засобами, то  відмінним варіантом для покращення зору у людей з міопією є саме лазерна корекція зору https://visium.com.ua/ua/uslugi/lazernaya_korrektsiya_zreniya/   Ця процедура полягає в корекції форми рогівки за допомогою лазерного променя, що дозволяє покращити зір. Проте, перед проведенням лазерної корекції зору варто проконсультуватися з офтальмологом та визначити, чи ця процедура підходить саме вам.

Прикрепления: 0683021.jpg (25.3 Kb)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: