[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Автомобільні акумулятори у Одесі
fornodguestДата: Вторник, 18.04.2023, 01:21 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Після зими мій акумулятор в автівці зовсів не хоче працювати. Все іноді так мене підводе хоч плач. Постійно приходеться когось просити щоб прикурити.
 
LevchenkoДата: Вторник, 18.04.2023, 01:23 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата fornodguest ()
Всім привіт! Після зими мій акумулятор в автівці зовсів не хоче працювати. Все іноді так мене підводе хоч плач. Постійно приходеться когось просити щоб прикурити.
Так в чому проблема. Треба купувати новий. Скільки років вашому старому акумуляторові. Якщо більш ніж чотири або п'ять, то обов'язково і чим швидше тим краще.
 
fornodguestДата: Вторник, 18.04.2023, 01:24 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Да я б залюбки. але пішов до місцевого магазина а там їх совсім немає. Не щоб нізчого вибрати, але немає зовсім. І ось де тепер шукати. Може ви підкажете?
 
LevchenkoДата: Вторник, 18.04.2023, 01:27 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата fornodguest ()
Да я б залюбки. але пішов до місцевого магазина а там їх совсім немає. Не щоб нізчого вибрати, але немає зовсім. І ось де тепер шукати. Може ви підкажете?

Звичайно підкажу та покажу, як то кажуть. Автомобільні акумулятори у Одесі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-akkumuljatory/ можна купити в магазині Алло. Ось де дуже великий вибір акумуляторів. Ви навіть можете замовити доставку додому. І сплатит по факту. Це дуже зручно. Дивіться уважно характеристики, розташування клем та замовляйте.
 
solomon_parmaДата: Пятница, 21.04.2023, 17:41 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
дякую
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: