[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Найсмачніші торти у місті Київ
Найсмачніші торти у місті Київ
vasya195Дата: Пятница, 22.12.2023, 22:37 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені потрібно  дізнатися, де у Києві можна знайти найсмачніші торти? Хочу здивувати родину на святкуванні дня народження, але не знаю, на яку кондитерську звернути увагу. Хтось може порадити місце, де готують особливо смачні, свіжі та незвичайні торти?
 
xtrance1991Дата: Пятница, 22.12.2023, 22:38 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Моя порада – зверніть увагу на райони міста з багатою історією, там часто можна знайти справжні кулінарні скарби. Також не забувайте про маленькі сімейні кондитерські, де торти готують з особливою турботою та любов'ю. І пам'ятайте, що іноді найсмачніший торт – це той, який готується за унікальним сімейним рецептом.
 
vasya195Дата: Пятница, 22.12.2023, 22:39 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я зрозумів, що потрібно шукати не тільки великі та відомі магазини, а й звертати увагу на маленькі сімейні кондитерські. Вони, мабуть, й справді мають свою особливу атмосферу та неповторний смак.
 
misterbicipsДата: Пятница, 22.12.2023, 22:41 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 162
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата vasya195 ()
Я зрозумів, що потрібно шукати не тільки великі та відомі магазини, а й звертати увагу на маленькі сімейні кондитерські. Вони, мабуть, й справді мають свою особливу атмосферу та неповторний смак.
Хочу поділитися своєю знахідкою, нещодавно відвідав пекарню Baker Street Bakery і замовив в них торт в Києві https://bakerstreet.ua/catalog/torty скажу що був приємно вражений. Вони пропонують широкий асортимент тортів, кожен з яких готується з особливою увагою до деталей. Свіжість інгредієнтів та майстерність шеф-кондитера тут на висоті. Я особливо рекомендую спробувати їхній шоколадний торт – це справжній шедевр.
Також вражають їхні фруктові та кремові торти, ідеально підходять для будь-якого свята або особливого випадку. Тому, якщо ви шукаєте дійсно найсмачніший торт у Києві, обов'язково завітайте до Baker Street Bakery.
 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Найсмачніші торти у місті Київ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: