[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Де придбати підліткову літературу?
Де придбати підліткову літературу?
bitehДата: Пятница, 29.03.2024, 01:40 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу придбати цікаву книгу для свого підлітка. В інтернеті багато дорослої літератури, але мій син цікавиться технікою. Може, хтось порадить, що краще обрати? Краще книги з оглядом і висновками.
 
bolshechem_zhiznДата: Пятница, 29.03.2024, 01:40 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 38
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до книжного магазину Yakaboo або Book24. У них є великий вибір літератури для підлітків, серед якої є багато книг про техніку та науково-популярні видання. Тут ви знайдете щось цікаве для вашого сина.
 
akhamsaДата: Пятница, 29.03.2024, 01:41 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Yakaboo або Book24 - ці магазини мають широкий асортимент книг для підлітків на будь-який смак і інтереси. Вони добре впораються з вибором літератури про техніку та науку.
 
dobriy_lisenokДата: Пятница, 29.03.2024, 01:42 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Як батько, я завжди стараюся обирати для своїх дітей не лише цікаву, але й корисну літературу, адже вони потім спілкуються в суспільстві і цитують прочитане на вулицях. Підлітковий вік - це час, коли важливо підтримувати та розвивати їхні інтереси, і підліткова література https://readeat.com/catalog/pidlitkova-literatura грає в цьому величезну роль.
В Readeat я знайшов все, що шукав - від класичних пригодницьких романів до книг з технічними описами та науково-популярною літературою. Моя дитина зацікавилася різноманітністю тем і жанрів.
Продавці були ввічливі та професійні, допомагали з вибором книг і навіть надавали корисні рекомендації. Це дуже важливо, особливо коли йдеться про підлітків, які шукають відповіді на свої питання.
 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Де придбати підліткову літературу?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: