[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Де можна купити справжній шотландський віскі?
Де можна купити справжній шотландський віскі?
taras_gamperДата: Воскресенье, 21.04.2024, 18:50 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, форумчани! Потребую вашої допомоги в пошуку де можна купити справжній шотландський віскі (Scotch). Ціную класичні сорти та виробництво з Шотландії. Чи є у вас перевірені контакти або рекомендації? Хочу придбати для особистого вжитку та на подарунок.
 
a_sovДата: Воскресенье, 21.04.2024, 18:51 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли я вирішив купити віскі вперше, я почитав багато відгуків в інтернеті. Важливо звернути увагу на міцність напою та його витримку. Зазвичай купую у великих магазинах алкоголю, де можна знайти різноманітність марок і часом дістати хороші знижки.
 
HzBoyДата: Воскресенье, 21.04.2024, 18:51 | Сообщение # 3
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 90
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Для мене вибір віскі — це мистецтво. Я волію віскі з димним ароматом, тому шукаю такі специфікації на етикетці. Найкраще звертатися в спеціалізовані магазини алкоголю, де є широкий вибір і можливість отримати консультацію.
 
kirilzhilenko80Дата: Воскресенье, 21.04.2024, 18:53 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Для мене вибір віскі — це мистецтво. Я волію віскі з димним ароматом, тому шукаю такі специфікації на етикетці. Найкраще звертатися в спеціалізовані магазини алкоголю, де є широкий вибір і можливість отримати консультацію.
Здрастуйте друзі. Любителям шотландського віскі я б рекомендував "Маудау". Тут є великий вибір шотландських віскі, включаючи багато рідкісних і обмежених видань.
Я особливо вражений їхньою колекцією віскі виробництва Scotch https://maudau.com.ua/category/viski/rehion_2=scotch таких як Chivas Regal і Grant's Triple Wood, які я придбав для своїх вечірок. Замовлення завжди виконуються точно і вчасно, а пакування забезпечує безпечну доставку дорогих пляшок. Раджу ознайомитися з їхнім асортиментом, впевнений, знайдете що шукаєте. 

 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Де можна купити справжній шотландський віскі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: