[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Лікування кон'юнктивіту
Лікування кон'юнктивіту
misterbicipsДата: Вторник, 20.12.2022, 20:53 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Є ось така проблема в дитини. Як її прибрати? Порадьте дієві методи, ліки.
Буду вдячний за допомогу та поради, особливо якщо маєте вдалий досвід боротьби з недугом.
 
pechkin-1978Дата: Вторник, 20.12.2022, 20:56 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт. Запитаю в своєї сестри, яка лікувала нещодавно своїй дитині кон'юнктивіт. Напишу сюди вам, коли буду мати відповідну інформацію. Добре?
 
misterbicipsДата: Вторник, 20.12.2022, 20:57 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата pechkin-1978 ()
Привіт. Запитаю в своєї сестри, яка лікувала нещодавно своїй дитині кон'юнктивіт. Напишу сюди вам, коли буду мати відповідну інформацію. Добре?

Буду вам дуже вдячний за допомогу та поради від людини, що має досвід.
Напишіть, якщо такий досвід лікування дійсно вдалий. Якщо є якісь ефективні ліки, запитайте, будь ласка, назву.
 
HzBoyДата: Вторник, 20.12.2022, 21:04 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 90
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Можу підказати зі свого досвіду лікування в дитини цієї хвороби. Ми протирали ромашковим відваром тричі в день. Дехто каже, що ефективний відвар нагідок (календули). Але у нас на цю рослину була алергічна місцева реакція, тому треба обережно. Ромашка, в цьому плані, більш безпечна. І ще нам лікар виписувала каплі для очей https://www.add.ua/ua/medicamenti/dlja-glaz/kapli-dlya-glaz/ , які також виявились ефективними. Це є звичайні недорогі краплі для очей Ципрофарм. Але я б не радила наобум вибирати. Краще, щоб лікар підібрала засіб та дозування, відповідно віку.
 
smoskal425Дата: Среда, 21.12.2022, 15:51 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Не пробовали еще нужно взять на заметку.
 
la2217596Дата: Среда, 28.02.2024, 03:18 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
У меня уже несколько дней беспокоит конъюнктивит, и я решил обратиться в интернет-аптеку за каплями. Нашел на сайте "Здравица" большой выбор средств от этого неприятного заболевания. Я выбрал капли, которые мне посоветовал врач, и оказалось, что цены очень приятно удивили. К тому же, заказ оформился быстро, и доставка прошла без проблем. Если вас интересуют капли от конъюнктивита https://zdravica.ua/ru/krapli-vid-konjunktivitu советую покупать тут.  Теперь осталось только пройти курс лечения и избавиться от конъюнктивита.

Сообщение отредактировал la2217596 - Среда, 28.02.2024, 03:18
 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Лікування кон'юнктивіту
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: