[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Купівля квітів у Львові
antp111Дата: Понедельник, 16.01.2023, 18:47 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день! У моєї найкращої подруги завтра День народження, подарунок давно приготувала, залишилося тільки знайти красивий букет квітів. Порадьте мені які краще квіти дарувати, та інтернет-магазин у Львові де їх можна купити.
 
olesiaДата: Понедельник, 16.01.2023, 18:52 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я також маю звичку коли йду до когось в гості, дарую красиві букети квітів. Купую квіти в одному з кращих квіткових магазинів у Львові, де великий вибір квітів, та швидка доставка по всьому Львову.
 
antp111Дата: Понедельник, 16.01.2023, 18:54 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я сама не живу у Львові, а подруга там живе, квіти хочу купити на місці. Підкажи, будь ласка, в якому інтернет-магазині у Львові, ти зазвичай купуєш квіти? Завчасно вдячна!
 
olesiaДата: Вторник, 17.01.2023, 01:28 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Купую я квіти вже не вперше в інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/collection/bouquets-of-peony-roses де великий вибір красивих готових букетів, їх точно не менше 1000. Кожен букет квітів являється унікальною дизайнерською роботою, подібний не знайти в інших квіткових магазинах.

Можу тобі порадити дуже крутий букет 25 троянд White O'Hara, який складається з 25 піоновидних троянд білого кольору з рожевим відтінком. В магазині є онлайн вітрина з відео до кожного букета, що дозволяє його роздивитися з усіх сторін, це мені завжди допомагає в виборі. Магазин працює цілодобово, та доставляють квіти по всьому Львову упродовж години після замовлення. Квіти доставляють завжди у свіжому вигляді, та букети виглядають в точності так, як на фото в самому магазині. Якщо ти замовиш букет від 2500 гривень, його доставлять абсолютно безкоштовно прямо додому. Тому ти в будь-якому випадку не залишишся без квітів, в разі якщо сама не зможеш визначитися, в магазині завжди раді допомогти. 

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: