[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Посудомийна машина
HzBoyДата: Четверг, 26.01.2023, 21:07 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Хочу купити дружині на День народження посудомийну машину. Які моменти слід враховувати при виборі такої техніки? Можливо порадите виробника, модель чи ще якісь моменти?
 
alinagershikДата: Четверг, 26.01.2023, 21:17 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Перше питання, що виникає: яка вартість посудомийної машини для вас буде прийнятною? Від бюджету вже будемо і відштовхуватись. Розглядаєте машину, яка буде вбудовуватись в кухонні меблі, наприклад, чи окремо стоячу техніку?
 
HzBoyДата: Четверг, 26.01.2023, 21:25 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата alinagershik ()
Перше питання, що виникає: яка вартість посудомийної машини для вас буде прийнятною? Від бюджету вже будемо і відштовхуватись. Розглядаєте машину, яка буде вбудовуватись в кухонні меблі, наприклад, чи окремо стоячу техніку?

Нам потрібна окремо стояча посудомийка. Адже коли робили меблі (кілька років тому) не розраховували на цю техніку. Тепер доведеться купувати і встановлювати окремо від меблів. Бюджет до 15000 гривень.
 
LevchenkoДата: Четверг, 26.01.2023, 21:31 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Поділюсь ще своїм досвідом. Ми купували восени також посудомийну машину. Вибрали Bosch за 14500 гривень. Дуже задоволені нею.
Вибирали також окремо стоячу посудомийну машину https://allo.ua/ua/otdel-no-stojaschie-posudomoechnye-mashiny/ , на сайті магазину Алло. Там класний вибір такої техніки.
Багато пропозицій зі знижками зараз, до речі. Коли ми вибирали, таких варіантів не було, на жаль. Раджу глянути. З хороших брендів можу рекомендувати Bosch, Gorenje, Candy, Whirlpool.
 
CharlittoДата: Пятница, 10.02.2023, 21:55 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Это моя мечта купить себе посудомойку
 
eknovikova2804Дата: Суббота, 11.02.2023, 17:49 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: