[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Купити бігову доріжку в Одесі
misterbicipsДата: Четверг, 23.02.2023, 00:26 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Я хочу купити бігову доріжку для дому. Можете підказати, яку краще вибрати? Які параметри потрібно враховувати при виборі? Де в Одесі краще вибирати такі тренажери? Наперед вдячний за допомогу.
 
HzBoyДата: Четверг, 23.02.2023, 00:32 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Я нещодавно купив бігову доріжку і раджу звернути увагу на її розмір, потужність двигуна та наявність системи амортизації.
Також варто звернути увагу на функції дисплея та доступність програм тренувань.


Сообщение отредактировал HzBoy - Четверг, 23.02.2023, 00:33
 
pechkin-1978Дата: Четверг, 23.02.2023, 01:01 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Якщо ви плануєте користуватись біговою доріжкою регулярно, то обов'язково потрібно звернути увагу на якість матеріалів, з яких вона виготовлена, і гарантійний термін. На моєму досвіді, краще купувати відомі бренди, які мають добру репутацію на ринку.
 
LevchenkoДата: Четверг, 23.02.2023, 01:09 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Для вибору бігової доріжки потрібно враховувати різні фактори, такі як ваш рівень підготовки, максимальне навантаження, яке ви збираєтесь накладати на доріжку, а також бюджет.
Можете глянути на бігові доріжки https://allo.ua/ua/odesa/begovye-dorozhki/ , які пропонує в Одесі магазин Алло. Для початківців можна порекомендувати доріжки зі швидкістю до 12 км/год, а для досвідчених спортсменів - зі швидкістю більше 16 км/год. Також важливо звернути увагу на максимальне навантаження - для бігання вагою більше 100 кг потрібні більш міцні моделі з високою потужністю двигуна та великим розміром бігового полотна.
 
4fortegroupДата: Среда, 15.03.2023, 00:43 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я и в парке могу побегать.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: