[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Мобільні телефони у Харкові
HzBoyДата: Среда, 15.03.2023, 21:22 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт друзі!Вирішив сину десять років подарувати його перший смартфон, але не можу
визначитися із магазином. Порадьте інтернет-магазин. Може зараз є якісь знижки, це було б дуже приємно
 
vasya195Дата: Среда, 15.03.2023, 22:22 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітання! Я так розумію, що ви хочете купити найдешевший телефон, типу пробний варіант. Але би радив все жтаки купити по вартості середню модель. Треба "вчитится" на гарному гаджеті.

Сообщение отредактировал vasya195 - Среда, 15.03.2023, 22:23
 
HzBoyДата: Среда, 15.03.2023, 22:24 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я і сам про це думав. Але що ви можете мені порадити в такому випадку? Щоб ця модель понравилася моєму синові і була за приємною ціною.
 
vasya195Дата: Среда, 15.03.2023, 22:28 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Я і сам про це думав. Але що ви можете мені порадити в такому випадку? Щоб ця модель понравилася моєму синові і була за приємною ціною.

Я раджу вам подивитися мобільні телефони у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/products/mobile/ в магазині Алло. На деякі непогані моделі там є хороші знижки. Наприклад Xiaomi Redmi Note 11S 6/128 GB ви можете купити до десяти тисяч. Цей гаджет потягне самі запеклі їграшки. В ньому гарна світло на кольоропередача. І вас син оцінить цей подарунок. Я нещодавно купив собі другий для роботи і думаю ще і мамі подарувати на день народження.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: