[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Який холодильник краще купити?
misterbicipsДата: Пятница, 14.04.2023, 20:58 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Хочу купити собі новий холодильник, бо старий працює погано та і замалий, а я люблю купувати продукти на тиждень вперед. Порадьте мені хороший холодильник середніх розмірів, та магазин в якому його можна купити.
 
LevchenkoДата: Пятница, 14.04.2023, 21:02 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз вибір холодильників дуже великий, як то кажучи на будь-який смак та бюджет. Можу порадити магазин де ти точно знайдеш собі хороший холодильник, і при цьому без переплат, та зі швидкою доставкою.
 
misterbicipsДата: Пятница, 14.04.2023, 21:07 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вже передивився не один варіант в інтернеті, але поки думаю який купувати. Може порадиш якийсь конкретний варіант, та залиш посилання на магазин який ти мені хотів порекомендувати. Завчасно вдячний!
 
LevchenkoДата: Пятница, 14.04.2023, 21:13 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я б з радістю дав тобі пораду щодо покупки холодильника Bosch KGN 33NL206 https://allo.ua/ua/holodilniki/ в інтернет-магазині Алло.Цей холодильник має об'єм 279 літрів і складається з двох окремих відділень для зберігання харчових продуктів. Його технологія NoFrost забезпечує автоматичне охолодження і замороження продуктів, не допускаючи утворення льоду на стінках холодильника.

Завдяки функції SuperFreezing, продукти заморожуються швидко і безпечно.Цей холодильник має низький рівень шуму і споживання енергії класу A++, що робить його економним у використанні.



Сообщение отредактировал Levchenko - Пятница, 14.04.2023, 21:13
 
matttblunterДата: Воскресенье, 28.05.2023, 03:38 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Рабочий
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: