[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Шукаю надійний зоомагазин
eviktor463Дата: Пятница, 19.05.2023, 15:48 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім добрий день. Нещодавно мені подарували двох кошенят та маленьке цуценя. Хочу купити їм якісь ласощі, корми, вітаміни. Не можу підібрати надійний зоомагазин. Що ви мені можете порадити?
 
rostikgrin1989Дата: Пятница, 19.05.2023, 15:49 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт. У мене теж вдома живуть кошеня, цуценя та хом'як. Все, що потрібно для їхнього харчування та догляду, я купую у чудовому, надійному зоомагазині. Можу вам підказати, куди варто звернутися.
 
eviktor463Дата: Пятница, 19.05.2023, 15:51 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я буду вам дуже вдячний. Мені нещодавно знайома порадила один магазин зоотоварів. Я його відвідав і, відіерто кажучи, трохи розчарувався. Вибору ніякого, ціни божевільні. А де ви купуєте? Куди мені звернутись?
 
rostikgrin1989Дата: Пятница, 19.05.2023, 15:55 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутись до магазину зоотоварів MasterZoo. Тут завжди великий вибір різного приладдя для наших тварин і за доступними цінами. Я купую тут уже понад рік. Ви можете знайти багато різних видів кормів, ласощів, вітамінів. Також в наявності є нашийники від бліх, кліщів та інших паразитів. Більше вибору товарів для тварин https://masterzoo.ua/ua/ ви можете переглянути перейшовши за посиланням. Вам буде чим порадувати ваших вихованців. Вдалих покупок.
Прикрепления: 7673460.jpg (8.5 Kb)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: