[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Порадьте де купити корм для собак?
eviktor463Дата: Четверг, 22.06.2023, 20:04 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Поділіться, будь ласка, де ви купуєте корм для своїх собак? Моя собака має деякі дієтологічні потреби, і мені потрібен високоякісний корм з різноманітними варіантами. У місцевих магазинах вибір обмежений, тому шукаю поради та рекомендації від вас. Буду вдячний за допомогу!
 
rostikgrin1989Дата: Четверг, 22.06.2023, 20:06 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! З радістю допоможу. Я сам давно займаюсь утриманням собак і знаю прекрасний зоомагазин, де можна знайти широкий вибір кормів. Вони пропонують різні бренди, враховуючи дієтологічні потреби та вікові особливості собак. Також вони мають професійних консультантів, які допоможуть підібрати найкращий варіант.
 
eviktor463Дата: Четверг, 22.06.2023, 20:06 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за інформацію! Це звучить дуже привабливо. А які у них є можливості для замовлення та доставки? Мені інколи важко самому відвідувати магазин. І ще одне питання: які бренди кормів для собак вони пропонують? Чи можу я бути впевнений у якості цих продуктів?
 
rostikgrin1989Дата: Четверг, 22.06.2023, 20:09 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звичайно! На сайті інтернет-магазину "MasterZoo" ти можеш зручно замовити якісний, свіжий корм для собак https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/ та інші зоотовари онлайн і обрати доставку у відділення нової пошти. Вони пропонують широкий асортимент відомих брендів, таких як Royal Canin, Acana, Orijen, Hill's Science Diet та інші. Я б рекомендував заглянути на їхній веб-сайт, де ти знайдеш багато варіантів корму для собак різних порід та з різними потребами.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: