[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Косметика для малюків
HzBoyДата: Среда, 28.06.2023, 19:39 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, всім! Я шукаю якісну косметику для нашої малечі. Які бренди рекомендуєте і які критерії варто враховувати при виборі косметики для малюків? Я хочу бути впевнений у безпеці продуктів, які використовуємо для дитини.
 
LevchenkoДата: Среда, 28.06.2023, 19:43 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! При виборі косметики для малюків важливо звернути увагу на безпечність та натуральність складу. Рекомендую звернути увагу на бренди, які спеціалізуються на дитячій косметиці, такі як Mustela, Burt's Bees, Earth Mama та Weleda.
 
YarynaДата: Среда, 28.06.2023, 19:51 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вибирайте хороші перевірені бренди. Вони використовують натуральні інгредієнти, не містять шкідливих речовин і підходять для ніжної шкіри малюків. Також зверніть увагу на косметику з позначкою "гіпоалергенна" або "дерматологічно протестована". Це свідчить про те, що продукт пройшов спеціальні тести на безпеку та мінімізує ризик алергічних реакцій.
 
alinagershikДата: Среда, 28.06.2023, 19:57 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Привіт, всім! Я шукаю якісну косметику для нашої малечі. Які бренди рекомендуєте і які критерії варто враховувати при виборі косметики для малюків? Я хочу бути впевнений у безпеці продуктів, які використовуємо для дитини.

Доброго дня. Крім того, що вам вже тут порадили, зверніть увагу на продукти без шкідливих домішок, парабенів, сульфатів та штучних ароматизаторів. Хороший вибір дитячих товарів у магазині «Ма» може запропонувати вам якісну косметику https://ma.com.ua/ua/kosmetika для малюків.
У їх асортименті є різні бренди, спеціалізуються на дитячій косметиці. Наприклад, бренди Mustela та Chicco відомі своїми безпечними та натуральними продуктами для дітей. Ви можете знайти там шампуні, креми для тіла, олійки та багато іншого. Також у магазині «Ма» є консультанти, які зможуть надати вам додаткову інформацію та порадити оптимальний вибір для вашої малечі.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: