[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Хочу купити систему зворотного осмосу
misterbicipsДата: Суббота, 21.10.2023, 05:25 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Я хочу покращити якість води, що у мене у крані, за допомогою системи зворотного осмосу. Не дуже розуміюсь в цьому обладнанні, тому не знаю яку систему обрати. Порадьте мені щось, та онлайн магазин в якому її можна купити.
 
LevchenkoДата: Суббота, 21.10.2023, 05:30 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я тривалий час купував питну воду в магазині, і по бюджету це трохи невигідно. Нещодавно придбав систему зворотного осмосу, і тепер вода з крана у мене добре очищена, її можна пити. Можу підказати магазин в якому її купував, а ти вже обирай що тобі підходить.
 
misterbicipsДата: Суббота, 21.10.2023, 05:32 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось і я купую воду в 5 літрових пляшках, готуємо їжу з води що в крані, але вона залишає страшенний накип. Підкажи, будь ласка, яку саме систему зворотного осмосу ти придбав собі? І якщо не важко, залиш посилання на магазин. Дякую!
 
LevchenkoДата: Суббота, 21.10.2023, 05:38 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Заблокированные
Сообщений: 78
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вибір систем зворотного осмосу великий, тому ти підбирай відштовхуючись від своїх фінансів. Я собі придбав https://allo.ua/ua/sistemy-obratnogo-osmosa/ систему зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50P в інтернет-магазині Алло.

Тепер у мене джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої я абсолютно впевнений. Воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стає не тільки смачною, а й абсолютно безпечною. Дану систему можна придбати як оплативши всю суму, так і в кредит. 

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: