[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Вибір джина
Вибір джина
olesiaДата: Четверг, 26.10.2023, 01:24 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Я давно хотіла спробувати джин, але якось відкладала це потім. Зараз пішла у відпустку, це непоганий привід. Хто пив даний напій, порадьте смачний джин, та інтернет-магазин у якому його можна купити.
 
misterbicipsДата: Четверг, 26.10.2023, 01:25 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Джин часто використовують для приготування різних коктейлів, але я люблю пити його в чистому вигляді, але перед тим, як пити обов'язково охолоджую. Можу тобі порадити інтернет-магазин, де його можна купити.
 
olesiaДата: Четверг, 26.10.2023, 01:27 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я теж планую його пити у чистому вигляді, не дуже люблю коктейлі. Дуже цікаво дізнатися, який джин подобається саме тобі? Також дуже хотілося б, щоб ти залишив посилання на магазин, де його можна купити.
 
misterbicipsДата: Четверг, 26.10.2023, 01:30 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я знайшов для себе дуже смачний https://maudau.com.ua/category/dzhyn/product_brand=bombay-sapphire джин Bombay Sapphire, 47%, 0,7 л і купую його завжди тільки в інтернет-магазині Maudau. Це міцний напій, який можна вживати у чистому вигляді, або у складі коктейлів.

Його смак середньої насиченості з інтенсивними тонами апельсина, лимона та пікантними ялівцевими нюансами. Тішить, що зараз на нього діє хороша знижка, яка дозволяє його купити дуже вигідно. І доставка у них швидка та дбайлива.

Прикрепления: 1349891.jpg (4.5 Kb)
 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Вибір джина
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: