[ Новые сообщения · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Покупка віскі в онлайн
Покупка віскі в онлайн
misterbicipsДата: Понедельник, 20.11.2023, 03:27 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу на Новорічні свята придбати ящик віскі, але не знаю який вибрати, оскільки раніше його не пив. Порадьте смачні варіанти віскі, та онлайн магазин в якому його можна купити.
 
vasya195Дата: Понедельник, 20.11.2023, 03:31 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я дуже полюбляю попити віскі як у вихідні, так і на свята. Якщо хочеш, можу порадити магазин в інтернеті де його купую, там реально дуже крутий вибір, і ціни досить не високі, при, тому що весь алкоголь оригінальний.
 
misterbicipsДата: Понедельник, 20.11.2023, 03:33 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 163
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вже придивлявся до різних варіантів віскі, але поки остаточно не визначився. Дуже цікаво дізнатися, який віскі подобається саме тобі, і якщо не важко, залиши посилання на магазин, де ти його купуєш. Дякую завчасно!
 
vasya195Дата: Понедельник, 20.11.2023, 03:39 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже смачний віскі Wild Turkey 101, 50,5%, 1 л https://maudau.com.ua/category/viski/typ_napoiu_3=burbon-bourbon який можна досить вигідно придбати в онлайн магазині Maudau. Віскі Wild Turkey 101 має аромат, який заворожує тонами іриски, дуба та безліччю спецій для випічки - мускатного горіха, ванілі, кориці та запашного перцю.

Смак кленового сиропу, карамельного цукру з додаванням тютюну та меду, а завершується все довгим посмаком з дотиком сушеної апельсинової цедри та гвоздики. Особливо смакує віскі з льодом, або просто в охолодженому вигляді. Зараз до речі на даний віскі, діє не маленька знижка. 

Прикрепления: 2507545.jpg (8.8 Kb)
 
Форум агрономов » АгроФорум » Гаджеты (приборы) агронома » Покупка віскі в онлайн
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: